Znamy kolejną gwiazdę Glastonbury


Drugą po U2 gwiazdą, której udział potwierdzono w festiwalu Glastonbury jest Vampire Weekend.

Agnieszka Grochowska została nominowana do nagrody Kanon Award, zwanej norweskim Oscarem. Polka dostrzeżona została za rolę w filmie "Upperdog" w reżyserii Sary Johnsen. Rosyjski bokser i aktualny zawodowy mistrz świata w kategorii ciężkiej - Nikołaj Wałujew, potwierdził swą obecność na 3 Festiwalu Filmów Rosyjskich, który odbędzie się w dniach 6-15 listopada - poinformował organizator przeglądu - prezes Fundacji Wspieram, Małgorzata Szlagowska. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans rozpoczął się we Wrocławiu. Jeden z najważniejszych festiwali muzyki poważnej na Dolnym Śląsku potrwa do 20 września.Shawn Haotsy dołączył do obsady nowej serii serialu "Dexter". Grupa Elbow zamierza wydać nowy album jeszcze w tym roku. Will Smith chce wyprodukować nową wersję kryminału "Podejrzenie". Aktor nie wyklucza, iż zagra również główną rolę.

Włoska prasa zastanawia się, czy Srebrny Niedźwiedź festiwalu w Berlinie dla Romana Polańskiego za najlepszą reżyserię to tylko uznanie dla jego filmu "Autor widmo", czy też próba zadośćuczynienia.

Amerykański raper Mystikal opuścił więzienie, w którym spędził ostatnie 6 lat. Hiphopowiec został skazany za gwałt. Zespół The Flaming Lips, autorzy najlepszej płyty 2009 roku zdaniem redakcji serwisu Muzyka.onet.pl, zagrają na OFF Festivalu 2010. Artur Rojek, pomysłodawca i dyrektor imprezy, ogłosił w piątek kolejnych, zaproszonych do Katowic wykonawców.

Ludacris "Battle of the Sexes", Universal Blisko 400 różnych wykonawców wzięło w niedzielę udział w Białymstoku w dorocznym Święcie Kultury Białoruskiej. To jedna z większych w roku imprez tej mniejszości narodowej, organizowana przez Białoruskie Towarzystwo-Społeczno Kulturalne w Polsce. Początek brytyjskiego tournee pod szyldem "Monster Ball" nie był taki, jak sobie Lady GaGa wymarzyła.Weronika Krystek z Bielawy w woj. dolnośląskim, Marcelina Konieczna ze Strzelna w woj. kujawsko-pomorskim i Monika Skibicka z Torunia zdobyły główne nagrody zakończonego w niedzielę 13. Festiwalu Pieśni i Piosenek Bożonarodzeniowych w Toruniu. Finałem imprezy był wspólny koncert charytatywny na rzecz toruńskiego Hospicjum dla Dzieci "Nadzieja". Gospodarz festiwalu, Thierry Fremaux, sugeruje, że "Tree Of Life" nie znajdzie się w tegorocznym konkursie. W 80-te urodziny artystycznego ojca filmowego postmodernizmu, współtwórcy francuskiej Nowej Fali, Jean-Luca Godarda, na festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu zostanie pokazanych ponad 100 filmów jego autorstwa.

Hipnotyzer Mel Gibson


Mel Gibson zapisał się do australijskiego eksperta w dziedzinie hipnozy - Ricka Collingwooda, aby z jego pomocą nauczyć się sztuki wyłączania świadomości.

Robert De Niro szuka prawdy o rodzinie


Robert De Niro znów w świetnej formie. W amerykańskiej wersji słynnego filmu Giuseppe Tornatore "Wszyscy mają się dobrze", jako Frank, ojciec czworga dorosłych dzieci, poszukiwać będzie prawdy o swojej rodzinie. Film pojawi się na polskich ekranach 8 stycznia.

Die debiutuje


Duńska, deathmetalowa formacja Die podpisała kontrakt z amerykańską wytwórnią Unique Leader.

Depeche Mode i kontrowersyjny musical


W przyszłym roku zostanie wystawiony musical oparty na kompozycjach grupy Depeche Mode. Przygotowywane przedstawienia już wzbudza kontrowersje.

Zobacz nowy klip Chylińskiej!


Do sieci trafił najnowszy teledysk Agnieszki Chylińskiej do piosenki "Wybaczam ci". Klip możecie obejrzeć poniżej!

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego