Znamy kolejną gwiazdę Glastonbury


Drugą po U2 gwiazdą, której udział potwierdzono w festiwalu Glastonbury jest Vampire Weekend.

Pieśni skomponowane przez Fryderyka Chopina w wykonaniu uczniów znanej sopranistki Teresy Żylis-Gara zostaną wykonane w sobotę w radziejowickim pałacu podczas pierwszego z cyklu koncertów "Chopin w Radziejowicach". Występ będzie dedykowany śpiewaczce z okazji 80. rocznicy urodzin - poinformował w imieniu organizatorów Gustaw Puchała. Dorota "Doda" Rabczewska wystąpi w finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Norweskie trio A-ha 17 listopada wystąpi w Łodzi w ramach trasy promującej ostatnią płytę "Foot Of The Mountain".Warszawski zespół Maqama startuje z koncertami promującymi debiutancką płytę, "Maqamat" Nagroda za Najlepszą Rolę Żeńską jednego z najważniejszych festiwali świata - 33. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Kairze – została przyznana Karolinie Piechocie za jej rolę w "Drzazgach" Macieja Pieprzycy. Nie umilkły jeszcze echa po wydanej 18 maja 2010 roku płycie "30 Years Live", a już pojawiają się informacje, że zespół Bad Religion chce nagrać kolejny album studyjny.

Nie 16 kwietnia, lecz 10 czerwca odbędzie się powrotny koncert Zbigniewa Hołdysa pod nazwą "Hołdys Kosmos!".

12 kwietnia, nakładem Sony Music i Legacy Edition, ukaże się wyjątkowe wydawnictwo Iggy & The Stooges - "Raw Power”, które swoja premierę miało w 1973 roku. Koncerty odbywające się w "Dzień Zaduszny" czyli 2 listopada, mają w Polsce wieloletnią tradycję. Przez wiele lat znane były i na szczęście praktykowane są po dzień dzisiejszy "Zaduszki jazzowe". Ale po raz pierwszy zaistnieją na muzycznej mapie Polski "Zaduszki Norwidowskie", a to za sprawą Witka Łukaszewskiego i jego zespołu "Grand Piano" w Galerii Freta.

Prezydent Rosji Dmitrij Miewiediew i Kancelaria Prezydenta Rosji złożyła kondolencje w dniu 12 kwietnia organizatorom Festiwalu Filmów Rosyjskich Wisła, którzy stracili w katastrofie lotniczej przyjaciół. Catherine Deneuve zagra jedną z głównych ról w dramacie "Les yeux de sa me`re". Eva Braun, wieloletnia towarzyszka życia Adolfa Hitlera, nie była naiwną i nieświadomą blondynką u boku dyktatora, lecz odgrywała znaczącą rolę w jego otoczeniu - twierdzi niemiecka historyk Heike Goertemaker, autorka pierwszej naukowej biografii Braun.Złotą Palmę, najważniejsze wyróżnienie na 63. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, otrzymał w niedzielę, 23 maja, film "Uncle Boonmee who can recall his past lives" z Tajlandii w reżyserii Apichatponga Weerasethakula. Twórcy serialu "Przez 24 godziny" przygotowali kilka alternatywnych zakończeń następnej serii na wypadek, gdyby zapadła decyzja o wcześniejszym zakończeniu produkcji. Julia Roberts zajmie się produkcją obrazu "In the Neighborhood".

Lupe Fiasco wykorzystał fragmenty "Zmierzchu"


Lupe Fiasco nakręcił teledysk do nagrania "Solar Midnite", które znalazło się jako bonus na cyfrowej wersji soundtracku "New Moon".

Wiemy, kto wystąpi na Grammy


Lady GaGa, Pink, Green Day, Dave Matthews Band i Zac Brown Band - to kolejni wykonawcy, którzy swoimi występami uświetnią ceremonię wręczenia muzycznych nagród Grammy, już 31 stycznia w Los Angeles.

Gonjasufi i Three Trapped Tigers na festiwalu Tauron Nowa Muzyka


Gonjasufi i Three Trapped Tigers to kolejni artyści, którzy potwierdzili swój udział w tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia w Katowicach.

MC2 chce obudzić Polskę


Do sieci trafił teledysk rapera z Białegostoku o pseudonimie MC2 zatytułowany "Obudź się Polsko!". Klip jest częścią kampanii "Zrób coś, nim za Ciebie wybiorą durnia!".

Nowe fakty w sprawie śmierci Stephena Gately'a


Pojawiają się nowe doniesienia w sprawie tajemniczej śmierci wokalisty irlandzkiego boysbandu Boyzone, Stephena Gately'a. Policja poinformowała, że bezpośrednią przyczyną śmierci piosenkarz było uduszenia się własnymi wymiocinami.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego