"Taniec z gwiazdami": dwie pary z "czterdziestkami"


Perfekcyjne Oceana i Julia Kamińska, świetna Katarzyna Glinka oraz bardzo dobrzy technicznie Artur Barciś oraz Piotr Szwedes. Świąteczny odcinek "Tańca z gwiazdami" upłynął pod znakiem samby i walca. Z programem pożegnali się Ola Szwed oraz Robert Rowiński.

Około godziny 23.20 zakończył się koncert Madonny na warszawskim Bemowie. Nie było bisów, wokalistka wykonała tylko zaplanowane utwory. Podczas pobytu w więzieniu Boy George napisał piosenkę o Amy Winehouse. Tia Carrere dołączy do obsady serialu "Warehouse 13".Jeffrey Dean Morgan dołączy do obsady obrazu "The Fields". Kinowa seria "Pierwsza liga" doczeka się kontynuacji. Daniel Radcliffe zagra w sztuce "How to Succeed in Business Without Really Trying".

Grupa U2 może stracić aż 150 milionów dolarów z powodu odwołania swojej trasy koncertowej "360 Tour". Zespół zdecydował się przełożyć światowe tournee ze względu na stan zdrowia Bono, frontmana grupy.

Grupa The Cranberries reaktywuje się na amerykańskie tournee jesienią tego roku. Na dwa koncerty w Polsce, już w maju tego roku, przyjedzie pochodzący ze Szwecji metalowy zespół Evergrey.

Twórca LCD Soundsystem wystosował apel do swoich sympatyków, by nie dopuścili do rozprowadzania nowej płyty jego zespołu przed premierą. "Być jak Kazimierz Deyna" to nowy utwór Spiętego, który powstał na rzecz przedstawienia o tym samym tytule (reż. Radosław Paczocha), którego premiera miała miejsce 8 maja w Teatrze Wybrzeże. Aż 7 lat musieli czekać fani zespołu Massive Attack na nowe pełnowymiarowe dzieło formacji. Czy było warto?Po głośnych protestach oburzonych buddystów ze Sri Lanki Akon nie otrzymał wizy do tego kraju. Teraz wokalista wystosował specjalne oświadczenie, w którym przeprasza za teledysk do singla Davida Guetty "Sexy Chick" ze swoim udziałem, który wywołał zamieszki. Kapituła Nagrody Literackiej Gdynia pod przewodnictwem prof. Piotra Śliwińskiego, już po raz piąty ogłosiła nominacje w trzech kategoriach: poezja, proza oraz eseistyka. Zgodnie z tradycją, uczyniła to w pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie. Penelope Cruz przyznała, że zanim dostała małą rolę w "Seksie w wielkim mieście 2", była wielką fanką pierwszego filmu, który obejrzała... aż 15 razy.

Elisha Cuthbert niedoszłą panną młodą


Elisha Cuthbert wystąpi w nowym serialu komediowym "Happy Endings".

Dla tej roli ogoliła głowę!


Ostry makijaż, łysa głowa i szaleństwo w oczach. Tak wygląda kochanka Witkacego! Dla tej roli Ewa Błaszczyk bez wahania ogoliła głowę i poddała się skomplikowanej charakteryzacji, która upodobniła ją do ekscentrycznej muzy wielkiego twórcy. Już za tydzień, 26 marca, zobaczymy ją w filmie "Mistyfikacja".

Książka Szczepana Twardocha nominowana


"Prawem wilka" Szczepana Twardocha nominowane zostało do Nagrody im. Józefa Mackiewicza.

Robert Zemeckis przesłuchuje nowych Lennonów


Robert Zemeckis przesłuchuje kandydatów do roli Johna Lennona w przygotowywanej przez niego nowej wersji filmu "Żółta łódź podwodna".

Tortoise zagra w Poznaniu


Jedna z najważniejszych grup XXI wieku na scenie eksperymentalnego post-rocka - Tortoise - wystąpi 7 grudnia w poznańskim klubie Słodownia.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego