Fałszerze przebiegów


Planując zakup używanego samochodu jednym z kryteriów, które mają decydujące znaczenie dla podjęcia decyzji, jest przebieg interesującego nas modelu.

Były uczestnik rywalizacji mistrzostw świata Formuły 1 Kolumbijczyk Juan Pablo Montoya nie zamierza powrócić do rywalizacji w tej dyscyplinie sportu. Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów Audi. Jest wysoce prawdopodobne, że po ultrasportowym modelu R8 i niezwykłej urody A5 coupe paletę sportowych modeli marki z Ingolstadt uzupełni kolejny samochód. Nie pokonały go ani piaski pustyni, ani śniegi lodowców, ani też błota poligonów. Teraz ostatecznie odejdzie do lamusa.Obligacje na półtora miliarda złotych wyemitował Krajowy Fundusz Drogowy. 11 osób zostało rannych, gdy wiozący polskich emerytów autobus zjechał we wtorek z drogi koło miejscowości Holczovice w graniczącym z Polską powiecie Bruntal na północnych Morawach - poinformowały lokalne służby ratunkowe. Prezes Fiata Luca Cordero di Montezemolo ustępuje ze stanowiska - podała we wtorek włoska agencja prasowa ANSA. Jego dymisję ogłoszono na dzień przed prezentacją strategicznych planów koncernu na najbliższe lata.

Chris Bangle odszedł już z BMW, ale jego ręka widoczna jest w najnowszym samochodem, który zaprezentowany będzie przez bawarską firmę na salonie samochodowymwe Frankfurcie nad Menem.

Ponad 4,2 promila alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, zatrzymany przez policjantów z Polkowic (Dolnośląskie) na drodze krajowej nr 3. Robert Kubica z teamu Renault zajął drugie miejsce w wyścigu o Grand Prix Australii, drugiej eliminacji tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1.

Chociaż phaetona zaliczyć trzeba raczej do porażek niż sukcesów, to Volkswagen nie rezygnuje z jego produkcji. Wprost przeciwnie, niemiecki koncern poddał swoją flagową limuzynę liftingowi. BMW zaprezentuje na salonie we Frankfurcie prototyp nowego samochodu sportowego. Triumfem pięciokrotnego mistrza świata Sebastiena Loeba zakończył się Rajd Australii, dziesiąta z 12 eliminacji samochodowych MS. Francuski kierowca, jadąc citroenem C4, odniósł 53. zwycięstwo w karierze, a szóste w tym sezonie.Rozstrzygnęło się - w najbliższy weekend na torze Monza bolidem Ferrari pojedzie nie Robert Kubica, a Giancarlo Fisichella. Można otworzyć restaurację z wykwintnymi, pięknie podanymi, oryginalnymi daniami, będącymi prawdziwymi dziełami sztuki kulinarnej. Robert Kubica z Renault zajął ósme miejscu w wyścigu o Grand Prix Hiszpanii, piątej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.

Rząd w... Formule 1!


26-letni Argentyńczyk Jose Maria Lopez będzie w najbliższym sezonie mistrzostw świata Formuły 1 kierowcą debiutującego w cyklu Grand Prix amerykańskiego teamu USF1.

Chińczycy nie rezygnują


W listopadzie ubiegłego roku spółka HSO Motors Europe - będąca wyłącznym dystrybutorem samochodów chińskiej marki Briliance na Starym Kontynencie - ogłosiła upadłość.

Pomyłka pilota przyczyną korka


Trzy samochody o ponadnormatywnej wysokości całkowicie zablokowały w środę rano drogę krajową nr 5 Poznań - Wrocław przed wjazdem do Leszna (Wielkopolskie).

Niemcy szykują ofensywę


Wygląda na to, że niemieccy inżynierowie, którzy do tej pory raczej niechętnie podchodzili do pojazdów z napędem elektrycznym będą musieli ostro wziąć się do roboty.

Zima pomogła złapać złodziei


W województwie śląskim nadal usuwane są skutki ataku zimy, ale - jak się okazuje - ma ona także swoje dobre strony.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego