Fałszerze przebiegów


Planując zakup używanego samochodu jednym z kryteriów, które mają decydujące znaczenie dla podjęcia decyzji, jest przebieg interesującego nas modelu.

354 punkty karne dostali czterej motocykliści, którzy w Wielką Sobotę postanowili poszaleć na publicznych drogach w okolicy Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie). Polska nie będzie już ratunkiem dla Niemców, którzy utracili w ojczyźnie prawo jazdy. Chociaż francuskie limuzyny nie cieszą się takim uznaniem jak produkty niemieckie, wciąż istnieje spora grupa ludzi, którzy komfortowe nastawy zawieszenia i ogromne wnętrze przedkładają nad utratę wartości czy drobne niedociągnięcia techniczne.W miniony poniedziałek w miejscowości Szczekarków doszło do tragicznego wypadku. Dziesięć transportowanych do ubojni koni zostało zabitych, gdy przewożąca je ciężarówka zjechała do rowu i przewróciła się na prawy bok. Radom przygotowuje się do budowy południowej obwodnicy miasta

Trybunał Sprawiedliwości UE odrzucił w czwartek pozew Komisji Europejskiej przeciwko Polsce w sprawie naliczania podatku VAT od sprowadzanych do Polski samochodów osobowych.

Warszawska Al. Krakowska jest już całkowicie przejezdna - poinformował Adam Sobieraj z Zarządu Dróg Miejskich. Dwa podobne samochody. Ta sama klasa, zbliżone wymiary i osiągi. Można by powiedzieć, że łączy je prawie wszystko, gdyby nie fakt, że to nieprawda.

Uwięziony w przewróconym samochodzie pijany kierowca z Nowej Zelandii, czekając aż wyciągną go ekipy ratunkowe otworzył sobie kolejną puszkę piwa - pisze w środę miejscowy dziennik "Dominion Post". Od poniedziałku do końca maja utrudniony będzie przejazd autostradą A4 w okolicach węzła "Sośnica" w Gliwicach, gdzie krzyżują się autostrady A4 i A1. W tym czasie prowadzone będą prace wykończeniowe na oddanym już do użytku węźle. To zdecydowanie nienajlepszy okres dla japońskich producentów samochodów.Po zderzeniu dwóch samochodów zablokowana została w środę po południu droga krajowa nr 28 w Przemyślu (Podkarpackie) - poinformowała Sabina Moskwa z zespołu prasowego podkarpackiej policji. Kierowca na drodze w niemieckiej Hesji zauważył podczas jazdy fruwające banknoty. Część przyczepiała mu się do szyby samochodu. Zatrzymał się i uzbierał... 20 tysięcy euro. Warszawscy ekolodzy domagają się, by rowerzyści mogli poruszać się po pasach, po których dziś mogą jeździć tylko autobusy.

Jakby tu utrudnić ci życie?


Unijni urzędnicy to taka nacja, która uważa, sama wie wszystko najlepiej, a cała reszta społeczeństwa ma jedynie ich słuchać i bez szemrania wykonywać polecenia.

Koniec z "Pieniędzmi za rupieć"!


W USA zakończyła się akcja "Pieniądze za rupieć".

Paliwo droższe o 16 groszy!


Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie zajmie się właścicielami stacji paliw, które przed długim weekendem windowały ceny paliw.

Pojazdy MRAP z Polski?


Grupa Bumar i Navistar Defense, amerykańska firma produkująca m.in. pojazdy dla wojska o zwiększonej odporności na miny, podpisały w Sulejówku porozumienie o współpracy przy produkcji i dystrybucji wozów tej klasy.

Jadą na chybił trafił


Coraz częściej warszawiacy sygnalizują, że kierowcy miejskich autobusów mylą trasy i omijają przystanki. Zdaniem szoferów, szkolenia które przechodzą, to fikcja.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego