Jacek Karnowski nowym szefem "Wiadomości"


Jacek Karnowski został nowym szefem jedynkowych "Wiadomości" - pisze portal Wirtualnemedia.pl.

W czwartek, 11 lutego, w dniu otwarcia festiwalu w Berlinie, Ale kino! zaprasza na premierę filmu "London River", nagrodzonego Srebrnym Niedźwiedziem na zeszłorocznym Berlinale. Widzowie Ale kino! będą mieli też wyjątkową okazję obejrzeć nagrodzone w Berlinie cztery filmy krótkometrażowe, w tym laureata Złotego Niedźwiedzia. Emisje w paśmie "Ale krótkie" w niedziele, 14 i 21 lutego. Dziś premierę ma nowy album jednego z najlepszych barytonów w Polsce Artura Rucińskiego "Pieśni i Arie". Płyta zawiera pieśni Mieczysława Karłowicza oraz arie z oper Piotra Czajkowskiego, Richarda Wagnera, Charlesa Gounda i Giuseppe Verdiego. Gwiazda "Zmierzchu", Robert Pattinson, jest przerażony tłumami krzyczących fanów - przedzieranie się przez nich porównuje do życia w "strefie wojny".Amerykańska piosenkarka Mary J. Blige otrzymała oficjalne przeprosiny od redakcji brytyjskiego magazynu "Marie Claire". Gazeta poinformowała o ciąży gwiazdy, jednak wiadomość okazała się nieprawdziwa. Od kiedy relacje małżeńskie Karoliny i Mikołaja się pogorszyły, fanki serialu obawiały się, że jest to początek końca obecności Kuby Wesołowskiego w serialu. Czy czeka nas zatem "Klub Szalonych Dziewic" bez tego aktora? Kevin Smith wystąpił się gościnnie w pełnometrażowej wersji popularnego kanadyjskiego serialu młodzieżowego, "Degrassi".

Reżyser Ivan Reitman planuje podobno nakręcić najnowszy film z serii "Pogromcy duchów" w technologii 3D.

Gwiazda Hollywood - Kate Winslet - trzyma swoją statuetkę Oscara w łazience, aby goście w jej domu przestali ją o nią wypytywać. W XVI-wiecznym Palazzo Firenze w centrum Rzymu, obecnie siedzibie Towarzystwa Dante Alighieriego, znany reżyser Nanni Moretti nakręcił w tych dniach wiele scen do filmu "Habemus papam", już określanego jako najbardziej oczekiwany film roku we Włoszech.

Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Wear My Kiss" brytyjskiego girlsbandu Sugababes. Piosenka promuje płytę "Sweet 7", która ukazała się na początku marca. Nowy album kanadyjskiej piosenkarki Avril Lavigne rodzi się w bólach. Z powodu rozwodu wokalistki jego premiera ponownie została przesunięta. 1 lipca o godz. 20 w Filharmonii w Krakowie wystąpi The Schleswig-Holstein Festival Orchestra. Koncert poprowadzi jeden z najwybitnejszych współcześnie żyjących dyrygentów - Christoph Eschenbach.13-letnia córka Madonny to nie tylko jej najlepsza przyjaciółka, ale także niezrównany doradca. Wielką niespodziankę przyniósł piątek na festiwalu filmowym w Wenecji. Jego dyrekcja ogłosiła nieoczekiwanie, że drugi film w reżyserii Wernera Herzoga został dopuszczony do głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa. Oba zaprezentowano tego samego dnia. Clint Eastwood został pierwszym laureatem nagrody Prix Lumiere. Aktor odebrał wyróżnienie we Francji 17 października 2009 roku, podczas festiwalu Lumiere Lyon Film Festival.

Eldo wystąpi w klubie Studio


W piątek, 15 stycznia w Krakowie wystąpi Eldo. Koncert odbędzie się w klubie Studio.

Trailer "Księżyca w nowiu" najczęściej ściągany


Portal Yahoo! sporządził zestawienie najczęściej ściąganych zwiastunów filmowych 2009 roku. Na szczycie listy znalazł się trailer sequela "Zmierzch" z Kristen Stewart, Robertem Pattinsonem i Taylorem Lautnerem.

Teatr Lemury z Bydgoszczy laureatem Spotkań "Czwarta Ściana"


Spektakl "Piaskownica" według Michała Walczaka, w wykonaniu Teatru Lemury w Bydgoszczy zdobył główną nagrodę zakończonych w sobotę wieczorem w Turku 16. Ogólnopolskich Spotkań Teatralnych Młodych "Czwarta Ściana".

Fenomen. Jak ona to robi?


20-letnia Taylor Swift to od dwóch lat najpopularniejsza wokalistka Ameryki. Na czym polega jej fenomen?

Deerhoof na dwóch koncertach w Polsce


W kwietniu na dwóch koncertach w Polsce zobaczymy amerykańską grupę Deerhoof.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego