Jacek Karnowski nowym szefem "Wiadomości"


Jacek Karnowski został nowym szefem jedynkowych "Wiadomości" - pisze portal Wirtualnemedia.pl.

Na 1 grudnia The Game wyznaczył premierę nowej płyty. Wydawnictwo nosić będzie tytuł "The R.E.D. Album". Francuski piosenkarz Johnny Hallyday odwiedził w tym tygodniu Romana Polańskiego w Gstaad w Alpach szwajcarskich, gdzie obaj mają domy - poinformowało agencję AFP źródło z otoczenia Hallydaya. Cycki i Krew to nowy projekt trzonu zespołu Nagły Atak Spawacza.Sidney Poitier otrzymał z rąk prezydenta Baracka Obamy Prezydencki Medal Wolności. Grupa Pink Floyd otrzyma odszkodowanie od swojego wydawcy - koncernu EMI za błędnie naliczane tantiemy i sprzedaż utworów zespołu w internecie bez zgody muzyków. Powstanie sześć filmów na podstawie bestsellerowych kryminałów szwedzkiej autorki Lizy Marklund.

Jak owocna była współpraca Gaby Kulki - wokalistki nazywanej mistrzynią alternatywnego popu i Konrada Kucza, który od 20 lat tworzy muzykę elektroniczną oraz ambient?

Na stronach INTERIA.PL prezentujemy premierowo plakat filmu "Fenomen" Tadeusza Paradowicza. "Nieprzyzwoicie śmieszna komedia" trafi na ekrany kin 7 maja. Sopot Festival organizowany przez TVN zgromadził mniejszą widownię niż festiwale konkurencyjnych stacji w tym sezonie.

To był człowiek wybitnie inteligentny i utalentowany - powiedziała o Krzysztofie Teodorze Toeplitzu reżyser Agnieszka Holland. Toeplitz - pisarz, publicysta, krytyk filmowy i autor filmowych scenariuszy - zmarł we wtorek w Warszawie. Jesienna ramówka Planete to przede wszystkim filmy dokumentalne z festiwalu Planete Doc Review. Widzowie będą mogli obejrzeć portrety gwiazd i artystów, filmy o egzotycznych wyprawach, drapieżnych zwierzętach i sporcie. 20 listopada o godz. 19. na scenie teatru Scena STU w Krakowie odbędzie się premiera musicalu "Sonata Belzebuba" S. I. Witkiewicza w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego.Zaledwie kilka dni temu pojawiły się informacje, że Kylie Minogue szykuje nowe utwory z hiphopową grupą N-Dubz. Teraz z obozu Australijki docierają wieści o kolejnych współpracowników. Norah Jones nie liczy na komercyjny sukces swojej nowej płyty, ponieważ ciągle żyje z pieniędzy, które zarobiła na poprzednich albumach. To żadna sensacja, ale producenci nowej ekranizacji "Diuny" planują nakręcić film w technice trójwymiarowej.

Uczczono pamięć zmarłego aktora


Obelisk poświęcony pamięci aktora Janusza Zakrzeńskiego, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem, odsłonięto w niedzielę, 16 maja, w Chmielniku (Świętokrzyskie).

Nie chce być jak Madonna


Kanadyjska gwiazda pop - Nelly Furtado - nie martwi się o to, jaki wpływ na jej karierę ma upływający czas i twierdzi, że jej koleżanka po fachu - Madonna - powinna mieć do tego takie samo podejście.

"Dziecko Rosemary" doczeka się remake'u


Michael Bay zamierza nakręcić remake słynnego horroru Romana Polańskiego "Dziecko Rosemary".

"Dexter" jak... Bill Gates


Już w piątek (23 października) na ekranach kin pojawi się gwiazdor serialu "Dexter" - Michael C. Hall, w nowym, ale równie niepokojącym wcieleniu. "Gamer" to porażająca wizja przyszłości opanowanej przez amoralną rozrywkę. Dzięki technikom kontroli umysłu każdy może zostać zabójcą?

"The Last Beat" o ostatnich dniach Jima Morrisona


Robert Saitzyk wyreżyseruje obraz o ostatnich dniach życia wokalisty The Doors, Jima Morrisona.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego