Na Piotrkowskiej odsłonięto rzeźbę Misia Uszatka


Przy ul. Piotrkowskiej 84 w Łodzi odsłonięto w sobotę rzeźbę Misia Uszatka. To pierwszy z serii posągów z brązu przedstawiających postacie z seriali animowanych wyprodukowanych przez łódzkie studio filmowe Se-Ma-For.

Polską edycję programu "American's Next Top Model" poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa. 7 i 8 sierpnia 2010 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się druga edycja festiwalu MTV. Tym razem, impreza będzie nosiła nazwę Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 - Dance Edition i będzie stała pod znakiem występów znanych didżejów oraz warsztatów tanecznych, które poprowadzą cenieni choreografowie. Grupa Atreyu promuje nową płytę grą, w której jej fani mogą zabijać nazi zombie. Krążek "Congregation of the Damned" do sprzedaży trafi 26 października.Z uwagi na chorobę Briana Molko, grupa Placebo zmuszona była odwołać amerykańską część trasy koncertowej. W dniach 15-22 maja w Lublinie odbędzie się II Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej "Kody". Wśród gwiazd, które wystąpią podczas tej imprezy znaleźli się m.in. Lou Reed, John Zorn oraz Laurie Anderson. Harold Perrineau dołączy do obsady thrillera "Hungry Rabbit Jumps".

Fani łódzkiego rapera i producenta O.S.T.R.-a już na początku 2010 roku doczekają się kolejnej płyty.

Natasha Bedingfield pracuje nad nową płytą. W studiu artystkę wspomaga spore grono producentów i kompozytorów. Mitch & Mitch With Their Incredible Combo "XXII Century Sound Pioneers", Lado ABC

"Who are you Doctor?" to pytanie co jakiś czas ciśnie się na usta bohaterom brytyjskiego serialu "Doktor Who". Bo jak można mieć jasność co do tak tajemniczej, pełnej niedopowiedzeń, a na dodatek podróżującej w czasie postaci jaką jest właśnie tytułowy Doktor Who. Serial, który od lat znany jest szerokiej publiczności na całym świecie, pojawi się w swej kolejnej odsłonie na antenie kanału AXN Sci- Fi. Lisa Edelstein wyjawiła, że jeden z najnowszych odcinków serialu "Dr House" skupi się na granej przez nią bohaterce. Nowy singel Kelly Rowland, byłej wokalistki tria Destiny's Child, został wyprodukowany przez francuskiego guru muzyki tanecznej - Davida Guettę.O dziwnych tytułach, szczęściu i autobiografii Lema w subiektywnym przeglądzie prasy zagranicznej. Uznana jazzowa wokalistka i kompozytorka Me'Shell NdegéOcello na październik zapowiedziała premierę ósmego, studyjnego albumu. Caritas Polska wspólnie z programem 1 TVP i radiową Jedynką organizują w sobotę "Dzień solidarności z Haiti". Przez cały dzień na antenach będą prezentowane informacje o sytuacji w rejonie trzęsienia ziemi i o tym, jak można pomóc poszkodowanym w katakliźmie.

Posłuchaj ścieżki dźwiękowej z serialu "Majka". Dziś La Roux


Niebawem do sklepów trafi album ze ścieżką dźwiękową do serialu "Majka". Już dziś w serwisie Muzyka.onet.pl możesz posłuchać utworu "Bulletproof" La Roux, który towarzyszy często przygodom "Majki".

"Hobbit": Brian Cox krasnoludem?


Brian Cox jest głównym kandydatem do objęcia schedy po Johnie Rhysie-Daviesie, czyli roli krasnoluda w ekranizacji "Hobbita".

Utwór naznaczony umieraniem


W ostatnich dniach często słyszymy utwór "Requiem d-moll (KV 626)" (lub po prostu "Requiem") - jedno z najwybitniejszych dzieł Mozarta.

Grób "króla popu". Zobacz!


Pojawiła się pierwsza fotografia grobu Michaela Jacksona. Miejsce ostatniego spoczynku "króla popu" udekorowane jest kwiatami, listami i innymi darami od żałobników.

"Elton na pewno nie będzie jurorem"


Rzecznik Eltona Johna zaprzeczył pogłoskom, jakoby brytyjski gwiazdor miał zastąpić Simona Cowella w następnej edycji program "American Idol".

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego