Robert Wagner w 150. odcinku popularnego serialu


Robert Wagner pojawi się gościnnie w jednym z odcinków serialu kryminalnego "NCIS".

Pod koniec przyszłego roku zostanie ukończona budowa Muzeum Sztuki Współczesnej na terenie dawnej fabryki Schindlera w Krakowie-Zabłociu. W czwartek prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wmurował akt erekcyjny placówki w jednej z hal dawnej fabryki. Muzyczna edycja "Pocztówki do Św. Mikołaja" coraz bliżej. Poza polskimi artystami do tegorocznej akcji przyłączyli się również artyści zagraniczni. W 11. - półfinałowym - odcinku 10. edycji "Tańca z gwiazdami" najmniej głosów widzów otrzymała para nr. 6 - piosenkarz Michał Kwiatkowski i Janja Lesar. W finale zatańczą zatem wielkie faworytki show - Anna Mucha i Natasza Urbańska.Adwokaci Romana Polańskiego argumentowali w piątek przed sądem w Los Angeles, że rząd Szwacarii nie powinien automatycznie zakładać, iż wniosek amerykańskiej prokuratury o ekstradycję reżysera jest słuszny. Spośród ponad 400 zgłoszeń nadesłanych przez grupy chcące wystąpić w Konkursie Młodych Zespołów w Jarocinie wewnętrzne jury wyłoniło 50 formacji zakwalifikowanych do dalszego udziału w eliminacjach. Do 15 czerwca można głosować na wybrane zespoły. Twórcy serialu "Klan" nie zamierzają rozwodzić Pawła i Krystyny, gdyż zaprotestowali przeciw temu widzowie - pisze "Super Express".

Już wkrótce premiera najnowszego albumu formacji Dwóch Warszawiaków.

Patrycja Kosiarkiewicz powraca z nową płytą. Longplay zatytułowany "Ogród niespodzianek" ukaże się na jesienią. Cher wydała ponad 20 tysięcy dolarów, aby wyglądać jak najlepiej w filmie "Burlesque".

27 recytatorów z 13 krajów weźmie udział w tegorocznych finałach 18. Konkursu Recytatorskiego dla Polaków z Zagranicy "Kresy", który w dniach 8-12 grudnia odbędzie się w Białymstoku - poinformowali organizatorzy imprezy. Studio Dreamworks oznajmiło, że pierwsze trzy części kultowego obrazu o zielonym ogrze, zostaną przekształcone w 3D. W serwisie Muzzo.pl możecie już za darmo pobrać 5-utworowy mini album "Miś Marszczuk" debiutującej pop-rockowej grupy Jedenu.W niedzielę, 20 czerwca na plenerowej Scenie na Dziedzińcu krakowskiego klubu Forty Kleparz pojawi się projekt "Młynarski plays Młynarski". Z Janem Młynarskim występi między innymi, zaprzyjaźniona z Fortami, Gaba Kulka. W sieci pojawiły się zdjęcia zwiastujące film "The Killer Inside Me", na których została uwieczniona scena miłosna odgrywana przez Jessikę Albę i Caseya Afflecka. Wayne Shorter, Marcus Miller i Jimmy Cobb wezmą udział w wielkim koncercie w hołdzie Milesowi Davisowi, który odbędzie się w środę na warszawskim Torwarze.

Suknia Hayek sprzedana


Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. Pieniądze z licytacji zostały przekazane na rzecz Haitian Relief Organisation, którą wspierają również Penelope Cruz i Sean Penn.

Shakira protestuje przeciw decyzji polityków


Kolumbijska wokalistka Shakira po raz kolejny dała dowód swojego zaangażowania w sprawy społeczno-polityczne. 33-letnia piosenkarka udała się do Phoenix, by zaprotestować przeciwko ustawie wprowadzonej przez stan Arizona.

Coraz mniej wejściówek na polskie koncerty Paradise Lost


Paradise Lost uplasował sie na gotycko-metalowym szczycie. Bilety na grudniowe koncerty w Warszawie i Krakowie rozchodzą się w niebywałym tempie.

Oszibarack w londyńskim Koko


Wrocławski Oszibarack 7 listopada zaprezentuje się w słynnym londyńskim klubie Koko.

Kolejny film o Jacksonie


Autor biograficznej książki "Unmasked: The Final Years of Michael Jackson" zrealizował dokumentalny film, opowiadający o ostatnich dniach życia Michaela Jacksona.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego