Robert Wagner w 150. odcinku popularnego serialu


Robert Wagner pojawi się gościnnie w jednym z odcinków serialu kryminalnego "NCIS".

Legenda amerykańskie alternatywy grupa Pixies będzie jednym z headlinerów barcelońskiego festiwalu San Miguel Primavera Sound. Bostoński zespół założony przez Blacka Francisa, Kim Deal, Joeya Santiago i Dave'a Loveringa wrócił na scenę w 2004 roku po 11 latach niebytu. 25 lat od nagrania przeboju "Last Christmas" w duecie Wham!, George Michael szykuje kolejną piosenkę pod choinkę. Bukmacherzy już typują, że "December Song" ma spore szanse na bożonarodzeniowy numer 1 w Anglii. Brytyjska aktorka Samantha Morton zaangażowała się w kampanię na rzecz zwiększania liczby pracowników społecznych.37-letni reżyser Bartek Konopka, którego film "Królik po berlińsku" otrzymał nominację do tegorocznego Oscara w kategorii najlepszy krótkometrażowy dokument, przyznaje, że "spełnił się mu amerykański sen". W piątek na polskie ekrany trafia aż 7 nowych tytułów. Wśród nich: najnowszy film Jima Jarmuscha "Limits of Control", rewelacja festiwalu w Wenecji - austriackie "Lourdes", czy debiut Marcina Wrony "Moja krew". Wreszcie, coś dla fanów Marilyn Monroe - do kin wraca klasyczne "Pół żartem, pół serio". Zakończył się drugi etap konkursu Neuro Music w ramach Asymmetry Festival 2010. Internauci, którzy od stycznia oddawali głosy na swoich faworytów za pośrednictwem sondy na stronie internetowej klubu Firlej wybrali pięć zespołów:  PhobH, Maszyny i Motyle, MOANAA, Moja Adrenalina oraz Palm Desert.

Wolfgang Wagner, wnuk słynnego niemieckiego kompozytora Ryszarda Wagnera i wieloletni dyrektor prestiżowego dorocznego festiwalu wagnerowskiego w Bayreuth, zmarł w niedzielę w wieku 90 lat - poinformowano w poniedziałek na stronie internetowej festiwalu.

W nowym odcinku "39 i pół" Darka spotka miła niespodzianka: dostanie spadek. Natomiast Patryk nie będzie miał tyle szczęścia w życiu. Nie będzie dochodzenia w sprawie nawoływania do przemocy w tekstach piosenek Peji. Doniesienie w tej sprawie złożył w grudniu szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

W warszawskim Etnokinie odbędzie się kolejny cykl polskich filmów z angielskimi napisami zatytułowany Polish Films in English in Etnokino. Tym razem będzie można zobaczyć klasyczne filmy z udziałem Jerzego Stuhra. James Franco zajmie się adaptacją na poły autobiograficznej powieści Charlesa Bukowskiego "Z szynką raz!" ("Ham On Rye") oraz biografii poety Harta Crane'a, "The Broken Tower". Paweł Królikowski, Lesław Żurek i znana czeska aktorka Anna Geislerova zagrali w wyreżyserowanym przez Kingę Dębską filmie "Hel".6 kwietnia ukaże się solowy album Melissy Auf der Maur, zatytułowany "Out of Our Minds". Wydawnictwo będzie miało charakter multimedialny, a oprócz płyty, na projekt ten składa się również krótki film, komiks, seria występów oraz prezentacji w galeriach. Victoria Beckham odrzuciła propozycję użyczenia głosu jednej z postaci w trzeciej części przebojowej animacji "Madagaskar". Wzmogły się pogłoski na temat złego stanu zdrowia i psychiki Susan Boyle po tym, jak Szkotka odwołała swój przylot do Australii.

Trzecia seria "Fringe" w telewizji Fox


Telewizja Fox zamówiła trzecią serię serialu "Fringe".

Stallone nagrodzony za całokształt


Hollywoodzka gwiazda kina akcji - Sylvester Stallone, zostanie odznaczony na zbliżającym się festiwalu w Wenecji, prestiżową nagrodą w dowód uznania jego dotychczasowych zasług dla filmu.

"Śpiewając jazz" - wielki powrót Marianny Wróblewskiej


Już w najbliższy poniedziałek, 22 marca warszawskim Teatrze Żydowskim odbędzie się koncert "Śpiewając jazz" z udziałem Marianny Wróblewskiej i Beaty Przybytek oraz z gościnnym występem Macieja Zakościelnego.

Specjalny koncert z udziałem Dudziak, Kulki i Urbaniak


Już tylko kilka dni zostało do specjalnego koncertu z udziałem Urszuli Dudziak, Gaby Kulki i Miki Urbaniak, zorganizowanego jako forma pomocy dla Dominika Samiły.

Mini-festiwal za płytę


W sobotę, 19 grudnia, w podwawelskim klubie Face2Face odbędzie się mini-festiwal December's Rock Night, na którym posłuchać będzie można całego spektrum metalowych dźwięków: od hard rocka do death metalu. Biletem wstępu na imprezę będzie płyta CD z nagraniami występujących zespołów.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego