Partytura komedii romantycznej


Twórca "Prowokatora", Krzysztof Lang, tym razem zrealizował film o świecie mody. "To bardzo egzotyczny dla mnie temat, ale skoro mi go zaproponowano, podjąłem wyzwanie" - przyznał podczas premiery obrazu w warszawskich Złotych Tarasach.

Druga odsłona dancingu w wykonaniu Macieja Maleńczuka z zespołem trafi do sklepów dokładnie rok po wydaniu platynowego wydawnictwa "Psychodancing". Nowa płyta, która na półki sklepowe trafi 2 listopada, to kolejna niespodzianka dla fanów i krytyków tego artysty. Mokotowska prokuratura sprawdza czy Doda obraziła uczucia religijne - dowiedział się portal tvp.info. Chodzi o jej słowa: „ Biblę spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła...”. Doniesienie przeciwko Dorocie Rabczewskiej złożył do Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami. Rola Kirsten Dunst w "Spider-Manie 4" będzie ostatnim występem aktorki w kinowej serii o przygodach człowieka-pająka - wynika z informacji amerykańskiego tabloidu "Star".Fotografie prawie 200 krzyży, znajdujących się w różnych miejscach od Golgoty przez Strasburg po Wyspy Sołowieckie, znalazły się w albumie "Europa krzyżem bogata". Autorem zdjęć jest Adam Bujak, o atakach na krzyż i jego obronie pisze kard. Stanisław Nagy. Grupa Beach House zaprezentowała utwór z winylowej dwunastocalówki "Zbera", która ukaże się 18 kwietnia. W niedzielę, 7 marca o godz. 21.10 TVP1 zaprasza na 4-odcinkowy serial "Mała Moskwa" w reż. Waldemara Krzystka ze Swietłaną Chodczenkową, Lesławem Żurkiem i Dmitrijem Ulianowem w rolach głównych.

Bębniący w My Chemical Romance Bob Bryar opuścił szeregi formacji. Informację przekazał gitarzysta, Frank Lero.

16 kwietnia 2010 rozpocznie się w Krakowie 3. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. Ta wielkoformatowa impreza poświęcona jest polskiemu i zagranicznemu kinu niezależnemu, stając się miejscem spotkań, dyskusji i wymiany poglądów wybitnych twórców filmowych z całego świata. Wielokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, piosenkarka i kompozytorka Norah Jones, wyda swój czwarty studyjny album nakładem kultowej wytwórni Blue Note Records jeszcze w tym roku - w listopadzie. Tym razem Jones więcej gra na... gitarze.

Lindsay Lohan pracuje nad nowym albumem. Artystka wyjawiła, że wpływ na jej twórczość mają dokonania Madonny. Hilary Swank jest bardzo zadowolona ze swojego najnowszego filmu "Amelia", w którym wciela się w postać słynnej pilotki Amelii Earhart. Dwie skandynawskie produkcje: norweska komedia "Białe szaleństwo" i duńsko-szwedzki thriller "Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" trafiają w piątek na ekrany naszych kin. Repertuar uzupełnią: polska komedia obyczajowa, hiszpański horror, amerykańska animacja, remake słynnego filmu muzycznego i francusko-kanadyjski dokument.W sklepach można już kupić nowy krążek Nile zatytułowany "Those Whom The Gods Detest". Prezentacja projektu artystycznego "Dama z gronostajem" przygotowanego przez Ottmara Hoerla oraz organizowany na wzór tradycji norymberskiej "Festyn pod Mostem" - to najważniejsze wydarzenia wrześniowych obchodów 30-lecia partnerstwa Krakowa i Norymbergi. We wtorek, 13 kwietnia, Whitney Houston wróciła na scenę po tygodniowej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi.

Aerosmith: Szybki powrót?


Niewykluczone, że saga pod tytułem "Czy Steven Tyler śpiewa jeszcze w Aerosmith" wkrótce dobiegnie końca.

Zaskakujący ulubieńcy Candy Girl


Uznawana za nadzieję polskiej sceny klubowej Candy Girl opowiedziała nam o swoich muzycznych ulubieńcach. Nie zabrakło dość zaskakujących nazw...

Nick Cannon kręci z Mariah Carey


Nick Cannon planuje nakręcić film z żoną, Mariah Carey.

Najgorszy film wszech czasów


Wprawdzie ostatni film z udziałem hollywoodzkiego gwiazdora George'a Clooneya - "W chmurach" zgarnął we wtorek, 2 lutego, pięć nominacji do Oscara, to zdarzały się aktorowi filmy, z których nie może być aż tak dumny..."Batman i Robin" z jego udziałem został okrzyknięty w ankiecie magazynu "Empire" najgorszym filmem w historii kina.

Wygrała walkę z rakiem


Brytyjska wokalistka i DJ-ka Sonique zwyciężyła walkę z rakiem piersi.

nasze gabinet organizuje holender szkoły i wycieczki na rzecz dzieci plus grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne także zioło szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na nasze kancelaria organizuje gówno szkoły również wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych.

jednodniowe wycieczki szkolne

Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne dodatkowo marihuana szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozkład zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem oraz zainteresowaniem nauczycieli i pracowników szkół. Wewnątrz ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą środki pieniężne również w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego zorganizowanie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki edukacyjny jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także marihuana szkoły na każdą fundusze oraz w środku dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego